De uitleen van hulpmiddelen via de ZorgZaak is mogelijk door de samenwerking met Vegro Verpleegartikelen. Hulpmiddelen uit het AWBZ assortiment kunnen een half jaar gratis worden geleend. Hiervoor is geen lidmaatschap nodig, iedereen kan een artikel aanvragen bij de ZorgZaak. Dit aanvragen kan telefonisch of bij één van de zorgwinkels van de ZorgZaak in Hoogeveen, Assen of Meppel gedaan worden. Kleine artikelen kunnen worden afgehaald bij de zorgwinkel, grote artikelen, zoals bijvoorbeeld een hoog/laag bed, kunnen gratis thuisbezorgd en geplaatst worden.
Behalve de gratis uitleen van ABWZ hulpmiddelen heeft de ZorgZaak ook diverse handige hulpmiddelen te koop. De medewerkers van de zorgwinkels geven u graag geheel vrijblijvend advies over de mogelijkheden.
De ZorgZaak heeft, behalve de vestiging in Meppel, ook zorgwinkels in Hoogeveen en Assen. Ook daar kunt u terecht voor thuiszorg, hulpmiddelen en advies.
Bijschrift bij de foto: Aliene Haar (de ZorgZaak, l) en Marijke Nobel (Vegro Verpleegartikelen, r) in één van de zorgwinkels van de ZorgZaak.